}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Police Story 2013

Police Story 2013

Titulli :

Shiko Police Story 2013 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 108 min
Director:Ding Sheng,
Aktoret:Jackie Chan, Liu Ye, Jing Tian, Yin Tao, Na Wei, Liu Yi-Wei, Liu Hailong, Zhou Xiaoou, Yu Rong-Guang, Wu Yue,

Pershkrimi i Filmit: Police Story 2013

Një njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenë një kohë të gjatë në burg, merr si peng një oficer të policisë, vajzen e tij, dhe një grup tjerë pengjesh qe në fillim duket sikur janë marrë si pengje të rastesishem por me vonë e shohin që ka qenë e planifikuar të jenë aty si pengje, saktësisht në të njejten ditë ku para 5 vjetëve ku ndodhi një krim…

Keywords:
Police Story 2013 Shiko Filmin Falas, Shiko Police Story 2013 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 333
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2