}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Portrait of a Beauty

Portrait of a Beauty

Titulli :

Shiko Portrait of a Beauty Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 108 min
Director:Jeon Yun-su, Hong Chang-pyo,
Aktoret:Kim Gyu-ri, Kim Young-ho, Kim Nam-gil, Choo Ja-hyun, Bo Ri,

Pershkrimi i Filmit: Portrait of a Beauty

Lindur në një familje piktorësh të vendosur në gjykatë, një grua detyrohet të mbajë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi të bëjë vetëvrasje.

Keywords:
Portrait of a Beauty Shiko Filmin Falas, Shiko Portrait of a Beauty Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 263
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2