}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Prescription for Love

Prescription for Love

Titulli :

Shiko Prescription for Love Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 88 min
Director:Brian Brough,
Aktoret:Jillian Murray, Trevor Donovan, Jillian Joy, Charla Bocchicchio, Gary Sivertson,

Pershkrimi i Filmit: Prescription for Love

Jeta e Claire si infermiere në një spital të ngjeshur është e ndërlikuar nga një mbikëqyrës që synon ta bëjë atë të mjerueshme me detyra të lodhshme dhe shtesë. Ndihma e vetme e Claire është pacientët që ajo trajton, dhe madje jo gjithmonë kjo është një piknik. Në një natë pushimi të rrallë, ajo merr pjesë në një shfaqje vallëzimi dhe bllokohet në një ashensor me një burrë simpatik. Ekziston një lidhje e menjëhershme midis tyre, por pasi ato janë “shpëtuar” nga ashensori, ata tërhiqen larg njëri-tjetrit para se të mund të shkëmbejnë emra dhe numra.

Keywords:
Prescription for Love Shiko Filmin Falas, Shiko Prescription for Love Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 486
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2