}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Princess Mononoke

Princess Mononoke

Titulli :

Shiko Princess Mononoke Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1997Runtime: 134 min
Director:Hayao Miyazaki,
Aktoret:Yōji Matsuda, Yuriko Ishida, Yūko Tanaka, Kaoru Kobayashi, Masahiko Nishimura, Tsunehiko Kamijô, Sumi Shimamoto, Tetsu Watanabe, Mitsuru Satô, Akira Nagoya,

Pershkrimi i Filmit: Princess Mononoke

Ashitaka, një princ i popullit të zhdukur Emishi, është i mallkuar nga një perëndi derri i demonizuar dhe duhet të udhëtojë në perëndim për të gjetur një kurë. Gjatë rrugës, ai takohet me San, një grua e re njerëzore që lufton për të mbrojtur pyllin dhe Zonjën Eboshi, e cila po përpiqet ta shkatërrojë atë. Ashitaka duhet të gjejë një mënyrë për të sjellë ekuilibrin në këtë konflikt.

Keywords:
Princess Mononoke Shiko Filmin Falas, Shiko Princess Mononoke Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 435
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2