}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Proceder

Proceder

Titulli :

Shiko Proceder Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 139 min
Director:Michał Węgrzyn,
Aktoret:Piotr Witkowski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Gabriela Muskała, Anna Matysiak, Sonia Bohosiewicz, Antoni Pawlicki, Jan Frycz,

Pershkrimi i Filmit: Proceder

Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij, vdiq në rrethana të pashpjegueshme, duke tronditur fansat dhe vajzën që ai e donte.

Keywords:
Proceder Shiko Filmin Falas, Shiko Proceder Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 668
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2