}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Proxima

Proxima

Titulli :

Shiko Proxima Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 107 min
Director:Alice Winocour,
Aktoret:Eva Green, Matt Dillon, Zélie Boulant-Lemesle, Lars Eidinger, Sandra Hüller, Alexey Fateev, Jan Oliver Schroeder, Nancy Tate, Marc Fischer,

Pershkrimi i Filmit: Proxima

Një astronaute përgatitet për një udhëtim 1 vjeçar, në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor. Përgatitjet dhe stërvitja nuk do të jenë të lehta.

Keywords:
Proxima Shiko Filmin Falas, Shiko Proxima Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1125
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2