}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Psycho

Psycho

Titulli :

Shiko Psycho Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1960Runtime: 109 min
Director:Alfred Hitchcock, Hilton A. Green, Lester Wm. Berke,
Aktoret:Anthony Perkins, Janet Leigh, Vera Miles, John Gavin, Martin Balsam, John McIntire, Simon Oakland, Frank Albertson, Patricia Hitchcock, Vaughn Taylor,

Pershkrimi i Filmit: Psycho

Një sekretar Feniks vjedh 40.000 $ nga klienti punëdhënësit të ti, i cili largohet dhe shkon me një motel i drejtuar nga nëna e ti.

Keywords:
Psycho Shiko Filmin Falas, Shiko Psycho Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 358
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2