}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Purity Falls

Purity Falls

Titulli :

Shiko Purity Falls Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime:
Director:Sam Irvin,
Aktoret:Trevor Stines, Kristanna Loken, Olivia d'Abo, Andrew Matthew Welch, Kendall Ryan Sanders, Abby Glover, Beth Broderick, Wren Barnes, Sloane Avery, Gary Weeks,

Pershkrimi i Filmit: Purity Falls

Pas vdekjes tragjike të burrit të saj, një nënë zhvendos djalin dhe vajzën e saj adoleshente në qytetin idilik të Fallsitetit të Pastërtisë vetëm për të gjetur përçarjen me djalin e saj të thellohet kur bëhet i zënë në kurth në biznesin e shtëpisë së parfumuar të mavenit të lagjes.

Keywords:
Purity Falls Shiko Filmin Falas, Shiko Purity Falls Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 291
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2