}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Rampage: Capital Punishment

Rampage: Capital Punishment

Titulli :

Shiko Rampage: Capital Punishment Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 93 min
Director:Uwe Boll, Mack Alvin, Anne-Cécile Boulais,
Aktoret:Brendan Fletcher, Lochlyn Munro, Mike Dopud, Michaela Mann, Bruce Blain, John Sampson, Nathan Lehfeldt, Uwe Boll, Matt Frewer, Dan Zachary,

Pershkrimi i Filmit: Rampage: Capital Punishment

Një burrë merr përsipër një stacion TV dhe mban një mori pengje si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin, në vend të parave.

Keywords:
Rampage: Capital Punishment Shiko Filmin Falas, Shiko Rampage: Capital Punishment Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 2047
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2