}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Rampage: President Down

Rampage: President Down

Titulli :

Shiko Rampage: President Down Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 99 min
Director:Uwe Boll, Michael Pohorly,
Aktoret:Brendan Fletcher, Matt Frewer, Steve Baran, Ryan McDonell, Bruce Blain, Scott Patey, Victor Formosa, Ralph Steiger, Timo Weingaertner, Anthony Rogers,

Pershkrimi i Filmit: Rampage: President Down

Bill Williamson është rikthyer, i gjallë dhe mirë dhe po bën një mision pajtimi rreth D.C. Këtë herë ai dëshiron të shkaktojë një përçarje të madhe të popullatës brenda Sh.B.A., gjë që rezulton në pasoja shkatërrimtare që reverberojnë në të gjithë botën. Misioni i tij i ri kësaj here për të rrëzuar Presidentin e Shteteve të Bashkuara dhe detajet e tij të Shërbimit Sekret. Bill sjell me vete të gjithë shkatërrimin dhe aciditetin e 2 filmave të mëparshëm.

Keywords:
Rampage: President Down Shiko Filmin Falas, Shiko Rampage: President Down Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 403
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2