}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
[REC]²

[REC]²

Titulli :

Shiko [REC]² Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 85 min
Director:Jaume Balagueró, Paco Plaza,
Aktoret:Manuela Velasco, Ferran Terraza, Claudia Silva, Javier Botet, Pablo Rosso, Martha Carbonell, Andrea Ros, Alejandro Casaseca, Akemi Goto, Jonathan D. Mellor,

Pershkrimi i Filmit: [REC]²

Aksioni vazhdon nga [REC], me oficerin mjekësor dhe një ekip SWAT të pajisur me kamera video janë dërguar në apartamentin e mbyllur për të kontrolluar situatën.

Keywords:
[REC]² Shiko Filmin Falas, Shiko [REC]² Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 772
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2