}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Red Shoes and the Seven Dwarfs

Red Shoes and the Seven Dwarfs

Titulli :

Shiko Red Shoes and the Seven Dwarfs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Jang Moo-hyun, Hong Sung-ho, Uhm Young Sik,
Aktoret:Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Gina Gershon, Jim Rash, Patrick Warburton,

Pershkrimi i Filmit: Red Shoes and the Seven Dwarfs

Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, Borëbardha e famshme, e shndërruar në një bukuroshe këpucëkuqe, është në kërkim të babait të saj. Aty ku rrugët e tyre takohen, do të ngatërrohen edhe fatet…

Keywords:
Red Shoes and the Seven Dwarfs Shiko Filmin Falas, Shiko Red Shoes and the Seven Dwarfs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 414
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2