}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Revenge

Revenge

Titulli :

Shiko Revenge Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1990Runtime: 123 min
Director:Tony Scott,
Aktoret:Kevin Costner, Anthony Quinn, Madeleine Stowe, Tomás Milián, Joaquin Martinez, James Gammon, Jesse Corti, Sally Kirkland, Luis de Icaza, Gerardo Zepeda,

Pershkrimi i Filmit: Revenge

Një pilot në pension i Marinës amerikane vjen në Meksikë, ku bie në dashuri me gruan e një biznesmeni të fuqishëm. Pasojat do të jenë mizore dhe të paparashikuara.

Keywords:
Revenge Shiko Filmin Falas, Shiko Revenge Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 468
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2