}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

Titulli :

Shiko Rise of the Planet of the Apes Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 105 min
Director:Rupert Wyatt, Jessica Clothier, Andrea Devaux,
Aktoret:James Franco, Andy Serkis, Freida Pinto, John Lithgow, Brian Cox, Tom Felton, David Oyelowo, Tyler Labine, Jamie Harris, Ty Olsson,

Pershkrimi i Filmit: Rise of the Planet of the Apes

Gjatë eksperimenteve në gjetjen e një kure për sëmundjen e Alzheimer,një shimpanze gjenetikisht e modifikuar përdor inteligjencë të madhe për të çuar veten dhe shimpazetë e tjera drejt lirisë.

Keywords:
Rise of the Planet of the Apes Shiko Filmin Falas, Shiko Rise of the Planet of the Apes Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 491
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2