}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sahara

Sahara

Titulli :

Shiko Sahara Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2005Runtime: 124 min
Director:Jean Bourne, Breck Eisner, E. J. Foerster, Christopher Newman, Ben Howarth, Tarik Ait Ben Ali, Luis Casacuberta, Tom Glaisyer,
Aktoret:Matthew McConaughey, Penélope Cruz, Steve Zahn, William H. Macy, Lennie James, Lambert Wilson, Rainn Wilson, Glynn Turman, Clint Dyer, Delroy Lindo,

Pershkrimi i Filmit: Sahara

Pastrimi i thellësive të oqeanit për transportuesit e anijeve të ngarkuar me thesare është biznesi si zakonisht për një aventurier nënujor që kërkon shumë emocione dhe shokun e tij të mençur. Por kur këto dy rrugë të kryqëzuara me një mjek të bukur, ata e gjejnë veten në kërkimin e fundit të thesarit.

Keywords:
Sahara Shiko Filmin Falas, Shiko Sahara Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 502
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2