}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Se7en

Se7en

Titulli :

Shiko Se7en Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 127 min
Director:David Fincher, Cori Glazer, Frank Davis, Leonard Bram, Michael Alan Kahn, Craig A. Pinckes,
Aktoret:Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, R. Lee Ermey, John C. McGinley, Julie Araskog, Mark Boone Junior, John Cassini, Reg E. Cathey, Peter Crombie,

Pershkrimi i Filmit: Se7en

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.

Keywords:
Se7en Shiko Filmin Falas, Shiko Se7en Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 387
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2