}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sea Fever

Sea Fever

Titulli :

Shiko Sea Fever Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 95 min
Director:Neasa Hardiman,
Aktoret:Connie Nielsen, Hermione Corfield, Dougray Scott, Ardalan Esmaili, Jack Hickey, Elie Bouakaze, Olwen Fouéré, Dag Malmberg,

Pershkrimi i Filmit: Sea Fever

Një udhëtim i thjesht peshkimi, shkon ters për një anije të vjetër irlandeze, kur ekuipazhi ndeshet me pengesa në det dhe detyrohet të marr vendime të rëndësishme për jetët e tyre dhe të njerëzve që janë në breg.

Keywords:
Sea Fever Shiko Filmin Falas, Shiko Sea Fever Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 767
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2