}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sin Nombre

Sin Nombre

Titulli :

Shiko Sin Nombre Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 96 min
Director:Cary Joji Fukunaga,
Aktoret:Paulina Gaitán, Edgar Flores, Kristyan Ferrer, Diana García, Luis Fernando Peña, Héctor Jiménez, Marcela Feregrino, Noé Hernández, Gerardo Taracena, Tenoch Huerta,

Pershkrimi i Filmit: Sin Nombre

Sayra, një adoleshente Honduran, gjuan për një jetë më të mirë. Shansi i saj për një vjen kur ajo të ribashkohet me babanë e saj të largët, i cili synon të emigroi në Meksikë dhe më pas të hyjë në Shtetet e Bashkuara. Jeta e Sayra përplaset me një palë grupmoshatarësh meksikanë që kanë hipur në të njëjtin tren të lidhur me Amerikën.

Keywords:
Sin Nombre Shiko Filmin Falas, Shiko Sin Nombre Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 334
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2