}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sinister

Sinister

Titulli :

Shiko Sinister Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 110 min
Director:Scott Derrickson, Olenka Denysenko, Stacy Rowe,
Aktoret:Ethan Hawke, Juliet Rylance, Vincent D'Onofrio, James Ransone, Fred Dalton Thompson, Clare Foley, Michael Hall D'Addario, Victoria Leigh, Blake Mizrahi, Cameron Ocasio,

Pershkrimi i Filmit: Sinister

Elisoni, është një shkrimtar që bazohet në krime të vërteta, ai e transferon familjen e tij në një shtëpi ku banorët e saj janë vrarë mizorisht. Në kohën që do të fillojë romanin e tij të ri, ai zbulon në papafingon e shtëpisë një kuti me xhirime të vjetra të cilat tregojnë mbi disa vrasje të kryera… Por me këtë veprim ai vë në rrezik dhe familjen e tij….

Keywords:
Sinister Shiko Filmin Falas, Shiko Sinister Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 491
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2