}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sleepless Night

Sleepless Night

Titulli :

Shiko Sleepless Night Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 98 min
Director:Frédéric Jardin,
Aktoret:Tomer Sisley, Julien Boisselier, Joey Starr, Serge Riaboukine, Laurent Stocker, Lizzie Brocheré, Dean Constantin, Pom Klementieff, Catalina Denis, Birol Ünel,

Pershkrimi i Filmit: Sleepless Night

Një polic me një lidhje me nëntokën kriminale e zbulon jetën e tij sekrete të ekspozuar kur ai dhe partneri i tij kapen duke vjedhur kokainë nga një tregtar i fuqishëm droge, një veprim që e vë në rrezik jetën e djalit të tij.

Keywords:
Sleepless Night Shiko Filmin Falas, Shiko Sleepless Night Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 470
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2