}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Snake in the Eagle’s Shadow

Snake in the Eagle’s Shadow

Titulli :

Shiko 蛇形刁手 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1978Runtime: 98 min
Director:Yuen Woo-ping,
Aktoret:Jackie Chan, Yuen Siu-Tien, Hwang Jang-Lee, Dean Shek, Roy Horan, Fung Hak-On, Charlie Chan Yiu-Lam, Tino Wong Cheung, Peter Chan Lung, Hsu Hsia,

Pershkrimi i Filmit: Snake in the Eagle’s Shadow

Afër fundit te dinastise Ching, dmth ne fillim te shekullit te 20, ne kine kane ngelur vetem dy shkolla rivale te arteve marciale: Kthetra e shqipnjes dhe grushti i gjarperit. Mjeshteri i shkolles se pare, lordi Sheng Kuan, po eleminon te gjithe mjeshterat kundershtare dhe i ka ngelur per te eleminuar vetem Cheng-Cheh…

Keywords:
Snake in the Eagle’s Shadow Shiko Filmin Falas, Shiko Snake in the Eagle’s Shadow Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 376
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2