}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
So Long, My Son

So Long, My Son

Titulli :

Shiko So Long, My Son Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 185 min
Director:Wang Xiaoshuai,
Aktoret:Wang Jingchun, Yong Mei, Qi Xi, Du Jiang, Ai Li-ya, Li Jingjing, Xu Cheng, Roy Wang, Zhao-yan Guo-zhang,

Pershkrimi i Filmit: So Long, My Son

Dy çifte të martuara përshtaten me ndryshimet e mëdha sociale dhe ekonomike që ndodhin në Kinë nga vitet ’80 e deri më sot.

Keywords:
So Long, My Son Shiko Filmin Falas, Shiko So Long, My Son Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 326
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2