}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

Titulli :

Shiko Sonic the Hedgehog Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 99 min
Director:Jeff Fowler, Justin Muller,
Aktoret:Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter, Lee Majdoub, Frank C. Turner, Adam Pally, Natasha Rothwell, Neal McDonough, Debs Howard,

Pershkrimi i Filmit: Sonic the Hedgehog

Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, Sonic the Hedgehog tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa përqafon shtëpinë e tij të re në Tokë. Në këtë komedi aventureske aktive live, Sonic dhe ekipi i tij më i ri i miqve më të mirë për të mbrojtur planetin nga gjeniu i lig, Dr. Robotnik dhe planet e tij për sundimin në botë.

Keywords:
Sonic the Hedgehog Shiko Filmin Falas, Shiko Sonic the Hedgehog Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 718
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2