}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sons of Denmark

Sons of Denmark

Titulli :

Shiko Sons of Denmark Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 118 min
Director:Ves Møller Rasmussen, Ulaa Salim, Jahfar Muataz,
Aktoret:Zaki Youssef, Mohammed Ismail Mohammed, Rasmus Bjerg, Imad Abul-Foul, Olaf Johannessen, Shirin Habib Shukr, Ivan Ala Ali, Özlem Sağlanmak, Morten Holst, Ali Hossein Al-Khudri,

Pershkrimi i Filmit: Sons of Denmark

Danimarka katër vjet në të ardhmen. Pas një sulmi të madh me bomba në Radikalizimin e Kopenhagës dhe tensionet etnike po shkojnë lartë, dhe një udhëheqës racist po udhëheq sondazhet.19 vjeçarja Zakaria ka frikë, duke dashur të bëjë diçka.

Keywords:
Sons of Denmark Shiko Filmin Falas, Shiko Sons of Denmark Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 261
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2