}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

Titulli :

Shiko Sorry We Missed You Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Ken Loach, Jamie Hamer, La' Toyah McDonald,
Aktoret:Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor, Ross Brewster, Charlie Richmond, Julian Ions, Sheila Dunkerley, Maxie Peters, Christopher-John Slater,

Pershkrimi i Filmit: Sorry We Missed You

Duke shpresuar se vetë-punësimi përmes ekonomisë së koncerteve mund të zgjidhë problemet e tyre financiare, një shofer i fortë për shpërndarjen në Mbretërinë e Bashkuar dhe gruaja e tij që përpiqen të krijojnë një familje përfundojnë të bllokuar në rrethin e mbrapshtë të kësaj forme moderne të shfrytëzimit të punës.

Keywords:
Sorry We Missed You Shiko Filmin Falas, Shiko Sorry We Missed You Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 295
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2