}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Standing Up for Sunny

Standing Up for Sunny

Titulli :

Shiko Standing Up for Sunny Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime:
Director:Steven Vidler, Kathleen O'Dwyer, Angela Miller,
Aktoret:RJ Mitte, Sam Reid, Ella Scott Lynch, Felix Williamson, Philippa Northeast, Barry Humphries, Rachael Leahcar, Megan Smart, Italia Hunt, Facundo Hache Herrera,

Pershkrimi i Filmit: Standing Up for Sunny

Një djalë i izoluar me paralizë cerebrale është hekurudhor për të ndihmuar një komedi të padiskutueshme, dhe gjen dashurinë dhe pranimin përmes komedisë stand-up.

Keywords:
Standing Up for Sunny Shiko Filmin Falas, Shiko Standing Up for Sunny Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 385
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2