}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

Titulli :

Shiko Star Wars: The Rise of Skywalker Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 142 min
Director:J.J. Abrams,
Aktoret:Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant,

Pershkrimi i Filmit: Star Wars: The Rise of Skywalker

Rezistenca e mbijetuar përballet me Rendin e Parë edhe një herë ndërsa vazhdon udhëtimi i Rey, Finn dhe Poe Dameron. Me fuqinë dhe dijen e brezave pas tyre, fillon beteja përfundimtare.

Keywords:
Star Wars: The Rise of Skywalker Shiko Filmin Falas, Shiko Star Wars: The Rise of Skywalker Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 704
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2