}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Stargirl

Stargirl

Titulli :

Shiko Stargirl Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 107 min
Director:Julia Hart,
Aktoret:Grace VanderWaal, Graham Verchere, Giancarlo Esposito, Maximiliano Hernández, Karan Brar, Annacheska Brown, Collin Blackford, Allison Wentworth, Juliocesar Chavez, Artemis House,

Pershkrimi i Filmit: Stargirl

Një djalë intrigohet nga një student misterioz dhe i çuditshëm i quajtur Stargirl dhe e kalon kohën e tij duke u përpjekur të dijë më shumë rreth saj.

Keywords:
Stargirl Shiko Filmin Falas, Shiko Stargirl Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 592
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2