}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Storm Boy

Storm Boy

Titulli :

Shiko Storm Boy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 99 min
Director:Shawn Seet,
Aktoret:Geoffrey Rush, Jai Courtney, Erik Thomson, Morgana Davies, Finn Little, Simone Annan, Trevor Jamieson, David John Clark, Thibul Nettle, Chantal Contouri,

Pershkrimi i Filmit: Storm Boy

Majkëlli bën një jetë monotone me babanë e tij vetmitar, në një vijë bregdetare të shkretë. Por, kur ai krijon lidhje të ngushtë me një pelikan, jeta e tij merr një kthesë të re dhe të papritur.

Keywords:
Storm Boy Shiko Filmin Falas, Shiko Storm Boy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 641
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2