}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Submarine

Submarine

Titulli :

Shiko Submarine Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 97 min
Director:Richard Ayoade, Carole Salisbury, Joe Geary,
Aktoret:Noah Taylor, Paddy Considine, Craig Roberts, Yasmin Paige, Steffan Rhodri, Darren Evans, Sally Hawkins, Osian Cai Dulais, Lily McCann, Otis Lloyd,

Pershkrimi i Filmit: Submarine

Një nxënës i shkollës së Uellsit 15-vjeçar me mendime të thella, Oliver Tate lufton të fillojë dhe të mbajë një marrëdhënie me Jordana, shokun e tij djallëzor, me flokë të errët në shkollën e mesme të tyre Swansea. Ndërsa martesa e prindërve të tij fillon të ndahet, probleme të ngjashme lindin në marrëdhëniet e tij me Jordanën.

Keywords:
Submarine Shiko Filmin Falas, Shiko Submarine Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1320
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2