}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

Titulli :

Shiko Summer Lover a.k.a Sappho +18 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 86 min
Director:Robert Crombie,
Aktoret:Avalon Barrie, Todd Soley, Lyudmila Shiryaeva, Oksana Osipova, Elissaios Vlachos,

Pershkrimi i Filmit: Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.

Keywords:
Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18 Shiko Filmin Falas, Shiko Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1433
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2