}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Superman: Red Son

Superman: Red Son

Titulli :

Shiko Superman: Red Son Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 84 min
Director:Sam Liu,
Aktoret:Jason Isaacs, Amy Acker, Diedrich Bader, Vanessa Marshall, Phil Morris, Paul Williams, Roger Craig Smith, William Salyers, Jim Meskimen, Sasha Roiz,

Pershkrimi i Filmit: Superman: Red Son

E vendosur në trashësinë e Luftës së Ftohtë, Red Son na prezanton me një Supermen i cili zbarkoi në BRSS gjatë viteve 1950 dhe rritet për t’u bërë një simbol sovjetik që lufton për ruajtjen e markës së komunizmit të Stalinit.

Keywords:
Superman: Red Son Shiko Filmin Falas, Shiko Superman: Red Son Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 450
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2