}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Swallow

Swallow

Titulli :

Shiko Swallow Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 96 min
Director:Carlo Mirabella-Davis,
Aktoret:Haley Bennett, Austin Stowell, Elizabeth Marvel, David Rasche, Denis O'Hare, Lauren Vélez, Zabryna Guevara, Laith Nakli, Babak Tafti, Nicole Kang,

Pershkrimi i Filmit: Swallow

Hunter, një amvise e re shtatëzënë, e gjen veten gjithnjë e më të detyruar të konsumojë objekte të rrezikshme. Ndërsa burri dhe familja e tij forcojnë kontrollin e tyre mbi jetën e saj, ajo duhet të përballet me sekretin e errët që qëndron pas obsesionit të ri.

Keywords:
Swallow Shiko Filmin Falas, Shiko Swallow Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 323
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2