}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sweet November

Sweet November

Titulli :

Shiko Sweet November Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 119 min
Director:Pat O'Connor, Leslie Park,
Aktoret:Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann, Lauren Graham, Michael Rosenbaum, Frank Langella, Robert Joy, Liam Aiken, Jason Kravits,

Pershkrimi i Filmit: Sweet November

Nelson është një njeri i përkushtuar në karrierën e tij reklamuese në San Francisko. Një ditë, ndërsa po bën një provë ngarje në DMV, ai takohet me Sara. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij. Nelson bën që ajo të humbasë provën dhe më vonë atë ditë ajo e gjurmon atë. Një gjë çon në një tjetër dhe Nelson përfundon të jetojë me të brenda një nëntori që do të ndryshojë jetën e tij përgjithmonë.

Keywords:
Sweet November Shiko Filmin Falas, Shiko Sweet November Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 658
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2