}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sword of the Assassin

Sword of the Assassin

Titulli :

Shiko Sword of the Assassin Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 100 min
Director:Victor Vũ,
Aktoret:Huỳnh Đông, Midu, Khương Ngọc, Minh Thuận, Vân Trang, Van Anh, Kim Hien, Mai Thế Hiệp, Phi Thanh Vân, Maï Anh Le,

Pershkrimi i Filmit: Sword of the Assassin

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastroi emrin e familjes së ti.

Keywords:
Sword of the Assassin Shiko Filmin Falas, Shiko Sword of the Assassin Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 412
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2