}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Titulli :

Shiko Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2006Runtime: 107 min
Director:Adam McKay, Matt Rebenkoff, Cate Hardman,
Aktoret:Will Ferrell, John C. Reilly, Sacha Baron Cohen, Gary Cole, Michael Clarke Duncan, Leslie Bibb, Amy Adams, Jane Lynch, Andy Richter, Molly Shannon,

Pershkrimi i Filmit: Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Shoferi numër një i NASCAR, Ricky Bobby qëndron në majë të falë një pakti me mikun dhe shokun e tij më të mirë, Cal Naughton, Jr. Por kur një shofer francez i Formula 1, bën rrugën e tij deri në shkallë, talenti dhe përkushtimi i Ricky Bobby janë vënë në testi.

Keywords:
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Shiko Filmin Falas, Shiko Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 296
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2