}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines

Titulli :

Shiko Terminator 3: Rise of the Machines Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2003Runtime: 109 min
Director:Jonathan Mostow, Bruce Moriarty, Simon Crane, Luca Kouimelis, John Trujillo, Emily McGovern, Mark S. Constance, Christian Pichler,
Aktoret:Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken, David Andrews, Mark Famiglietti, Earl Boen, Moira Harris, Chopper Bernet, Christopher Lawford,

Pershkrimi i Filmit: Terminator 3: Rise of the Machines

Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij nga nje robot super i avancuar qe eshte derguar per ta vrare.

Keywords:
Terminator 3: Rise of the Machines Shiko Filmin Falas, Shiko Terminator 3: Rise of the Machines Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 388
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2