}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Accidental Spy

The Accidental Spy

Titulli :

Shiko 特務迷城 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 87 min
Director:Teddy Chan,
Aktoret:Jackie Chan, Eric Tsang, Vivian Hsu, Wu Hsing-Guo, Lillian Ho, Alfred Cheung Kin-Ting, Cheung Tat-Ming, Poon Hang-Sang, Vincent Kok, Teresa Ha Ping,

Pershkrimi i Filmit: The Accidental Spy

Një histori e mbushur me qejf për një djalë të zakonshëm gati të fillonte një aventurë të mbushur me veprim. Jackie Chan luan një shitës të mërzitur dhe të pasuksesshëm i cili kurrë nuk mendoi se jeta e tij do të arrijë në asgjë. E gjithë kjo ndryshon një ditë kur ai bëhet një hero i menjëhershëm duke prishur një grabitje bankare në tentativë.

Keywords:
The Accidental Spy Shiko Filmin Falas, Shiko The Accidental Spy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 837
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2