}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Avengers

The Avengers

Titulli :

Shiko The Avengers Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 143 min
Director:Joss Whedon, Trudy Ramirez, John Mahaffie,
Aktoret:Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Clark Gregg,

Pershkrimi i Filmit: The Avengers

Nik Furia është drejtori i SHIELD, një agjenci ndërkombëtare paqeruajtëse. Agjencia është e përbërë nga ajka e superheronjve të Marvelit, Njeriu i Hekurt, Hulku i Jashtëzakonshëm, Thori, Kapiten Amerika, Fajkoi dhe Vejusha e Zezë. Kur siguria globale kërcënohet nga Loki dhe hordhitë e tij, Nik Furia dhe skuadra e tij do të kenë nevojë për të gjitha fuqitë e tyre për të shpëtuar botën nga katastrofa.

Keywords:
The Avengers Shiko Filmin Falas, Shiko The Avengers Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 842
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2