}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Bad Guys: Reign of Chaos

The Bad Guys: Reign of Chaos

Titulli :

Shiko The Bad Guys: Reign of Chaos Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Son Yong-ho,
Aktoret:Ma Dong-seok, Kim Sang-joong, Kim Ah-joong, Jang Ki-yong, Park Hyo-joon, Kim In-woo, Lee Jae-yoon, Park Won-sang, Jo Young-jin, Park Hyoung-soo,

Pershkrimi i Filmit: The Bad Guys: Reign of Chaos

Shefi i Unit Njësisë Speciale të Krimit ’, OH Gu-tak, kërkon ish-gangsterin, PARKU Woong-chul, me të cilin kishte punuar më parë, dhe rekruton një fake artist , KWAK Jo-soon, dhe një polic të dënuar, KO Yoo -sung në ekipin e ri. Me gjak të ri, ‘Djemtë e këqij’ janë bërë më të fortë dhe më të ashpër. Ndërsa gërmohen më thellë në këtë çështje, ata mendojnë se një organizatë shumë më e madhe e krimit është prapa të gjithave dhe ata fillojnë gjuetinë e djemve të këqij…

Keywords:
The Bad Guys: Reign of Chaos Shiko Filmin Falas, Shiko The Bad Guys: Reign of Chaos Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 355
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2