}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Banker

The Banker

Titulli :

Shiko The Banker Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 120 min
Director:George Nolfi,
Aktoret:Anthony Mackie, Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult, Nia Long, Jessie T. Usher, Colm Meaney, Paul Ben-Victor, James DuMont, Taylor Black, Gregory Alan Williams,

Pershkrimi i Filmit: The Banker

Në vitet 1960, dy sipërmarrës kanë një plan të zgjuar biznesi për të luftuar për integrimin e banesave – dhe qasje të barabartë në ëndrrën Amerikane.

Keywords:
The Banker Shiko Filmin Falas, Shiko The Banker Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 336
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2