}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Battle: Roar to Victory

The Battle: Roar to Victory

Titulli :

Shiko The Battle: Roar to Victory Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 135 min
Director:Won Shin-yeon,
Aktoret:Yoo Hae-jin, Ryu Jun-yeol, Jo Woo-jin, Kazuki Kitamura, Hiroyuki Ikeuchi, Park Ji-hwan, Choi Yu-hwa, Seong Yu-bin, Lee Jae-in, Kotaro Daigo,

Pershkrimi i Filmit: The Battle: Roar to Victory

Gjatë një periudhe 4 ditore, zhvillohet një betejë e ashpër midis milicisë koreane dhe forcave japoneze imperialiste në Mançuri të Kinës. Milicia përfshin një mjeshtër shpatë dhe një qitës të zotin.

Keywords:
The Battle: Roar to Victory Shiko Filmin Falas, Shiko The Battle: Roar to Victory Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 801
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2