}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Call of the Wild

The Call of the Wild

Titulli :

Shiko The Call of the Wild Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 100 min
Director:Chris Sanders,
Aktoret:Harrison Ford, Dan Stevens, Colin Woodell, Karen Gillan, Omar Sy, Raven Scott, Wes Brown, Cara Gee, Jean Louisa Kelly, Terry Notary,

Pershkrimi i Filmit: The Call of the Wild

Buck është një qen me zemër të madhe, jeta e lumtur e së cilës familja është kthyer përmbys kur ai tërhiqet papritmas nga shtëpia e tij në Kaliforni dhe transplantohet në egot ekzotike të Yukon gjatë Rushit të Artë të viteve 1890. Si rishtarja më e re në një skuadër slitë për dërgimin e postave – dhe më vonë drejtuesi i saj – Buck përjeton aventurën e një jete, në fund të fundit duke gjetur vendin e tij të vërtetë në botë dhe duke u bërë mjeshtri i tij.

Keywords:
The Call of the Wild Shiko Filmin Falas, Shiko The Call of the Wild Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 800
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2