}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Climbers

The Climbers

Titulli :

Shiko The Climbers Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 125 min
Director:Daniel Lee,
Aktoret:Wu Jing, Zhang Ziyi, Zhang Yi, Jing Boran, Hu Ge, Wang Jingchun, Chen Long, He Lin, Jackie Chan, Choenyi Tsering,

Pershkrimi i Filmit: The Climbers

Maj 1960. Mali Everest, hapi i dytë nën shkëmb. Katër anëtarët e Komandës Ngjitje të Kinës Everest po sulmojnë “hapin e dytë” më të vështirë . Ky është sulmi i tyre i pestë. Katër dështimet e para u kanë kushtuar atyre shumë forcë fizike – … më në fund, era dhe dëbora ndalojnë hendekun.

Keywords:
The Climbers Shiko Filmin Falas, Shiko The Climbers Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 317
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2