}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Coldest Game

The Coldest Game

Titulli :

Shiko The Coldest Game Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 103 min
Director:Lukasz Kosmicki,
Aktoret:Bill Pullman, Lotte Verbeek, Nicholas Farrell, Corey Johnson, Robert Więckiewicz, James Bloor, Aleksey Serebryakov, Evgeniy Sidikhin, Cezary Kosiński, Aleksandr Lobanov,

Pershkrimi i Filmit: The Coldest Game

Gjatë krizës së raketave Kubane të vitit 1962, një gjeni i trazuar matematikor e gjen veten të përgatitur për të luajtur në një ndeshje shahu sh.B.-Sovjetik – dhe një lojë vdekjeprurëse të spiunazhit.

Keywords:
The Coldest Game Shiko Filmin Falas, Shiko The Coldest Game Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 254
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2