}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Corrupted

The Corrupted

Titulli :

Shiko The Corrupted Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 103 min
Director:Ron Scalpello,
Aktoret:Sam Claflin, Charlie Murphy, Timothy Spall, Hugh Bonneville, Noel Clarke, David Hayman, Alan McKenna, Shaun Dooley, Adam Long, Sam Otto,

Pershkrimi i Filmit: The Corrupted

Liam është një ish-bashkues që përpiqet të fitojë përsëri dashurinë dhe besimin e familjes së tij. Përpjekja e Liam për shëlbimin do ta shohë atë të kapur në një rrjet konspiracioni, krimi dhe korrupsioni.

Keywords:
The Corrupted Shiko Filmin Falas, Shiko The Corrupted Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 284
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2