}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Decline

The Decline

Titulli :

Shiko Jusqu'au déclin Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 83 min
Director:Patrice Laliberté,
Aktoret:Réal Bossé, Marc-André Grondin, Guillaume Laurin, Marie-Evelyne Lessard, Marc Beaupré, Marilyn Castonguay, Guillaume Cyr, Isabelle Giroux, Juliette Maxyme Proulx,

Pershkrimi i Filmit: The Decline

Një aksident fatal në një kamp stërvitjeje të largët nga mbijetesa i dërgon pjesëmarrësit në një panik – dhe vendos skenën për një përballje tronditëse.

Keywords:
The Decline Shiko Filmin Falas, Shiko The Decline Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 435
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2