}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Divide

The Divide

Titulli :

Shiko The Divide Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime:
Director:Perry King,
Aktoret:Bryan Kaplan, Perry King, Sara Arrington, Levi Kreis, Luke Colombero, Jack McGuinness,

Pershkrimi i Filmit: The Divide

E vendosur në Kaliforninë Veriore të rrënuar nga thatësira në 1976, The Divide kronika tregon historinë e Sam Kincaid (King), një rremues plakjeje me një kujtim të dështuar, vajzën e tij të zhveshur dhe me mend të pavarur, Sarah, dhe Luke, një dore e re e fermës që e gjen veten në mes të një familje në krizë. Luftimet e brendshme, realitetet e një peizazhi të pafalshëm, dhe nevoja për të pajtuar një tragjedi të kohëve të fundit përplasen për të krijuar sfondin për këtë perëndimor klasik amerikan.

Keywords:
The Divide Shiko Filmin Falas, Shiko The Divide Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 274
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2