}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Edge of Democracy

The Edge of Democracy

Titulli :

Shiko Democracia em Vertigem Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 121 min
Director:Petra Costa, Karen Gronich, Mariana de Melo,
Aktoret:Dilma Rousseff, Luiz Inácio Lula da Silva, Michel Temer, Eduardo Cunha, Jair Bolsonaro, Sérgio Moro, Paulo Maluf, Jean Wyllys, Aécio Neves, Gilberto Carvalho,

Pershkrimi i Filmit: The Edge of Democracy

Dokumentari politik dhe kujtimet personale përplasen në këtë eksplorim në të vërtetën komplekse pas shpalosjes së dy presidencave braziliane.

Keywords:
The Edge of Democracy Shiko Filmin Falas, Shiko The Edge of Democracy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 348
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2