}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The First Time

The First Time

Titulli :

Shiko The First Time Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 95 min
Director:Jonathan Kasdan, Jillian Giacomini,
Aktoret:Dylan O'Brien, Britt Robertson, Craig Roberts, James Frecheville, Victoria Justice, Maggie Elizabeth Jones, Halston Sage, Lamarcus Tinker, Joshua Malina, Christine Taylor,

Pershkrimi i Filmit: The First Time

Dave, një i moshuar i shkollës së mesme, kalon shumicën e kohës së tij duke u larguar nga një vajzë që ai nuk mund të ketë. Aubrey, një e re me aspirata artistike, ka një të dashur të nxehtë i cili nuk e kupton fare mirë apo duket se interesohet. Edhe pse ata shkojnë në shkolla të ndryshme, Dave dhe Aubrey e gjejnë veten në të njëjtën festë. Kur të dy shkojnë jashtë për të marrë pak ajër, ata takohen. Një bisedë e rastësishme ngjall një lidhje të menjëhershme dhe, gjatë një fundjave, gjërat bëhen magjike, romantike, të ndërlikuara dhe qesharake pasi Aubrey dhe Dave zbulojnë se si është të biesh në dashuri për herë të parë.

Keywords:
The First Time Shiko Filmin Falas, Shiko The First Time Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 512
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2